جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

0

تامین غذای با کیفیت برای گربه یکی از مهمترین کارهایی است که به عنوان صاحب گربه باید انجام دهید. اما از بین محصولات متنوعی که در بازار برای غذای گربه ارائه شده، کدام گزینه بهترین و سالم‌ترین است؟ در موقع خرید غذای گربه به چه نکاتی باید توجه کنیم؟ آیا گران‌ترین غذا واقعا بهترین غذا برای گربه من است؟ در این مقاله قصد داریم با ارئه نکاتی درباره غذای گربه، کار شما را برای انتخاب سالم‌ترین غذا برای پشمالوترین عضو خانواده، راحت کنیم.

چطور بهترین و سالم‌ترین غذا را برای گربه انتخاب کنیم؟

بازار غذای گربه مملو از قوطی‌ها و کیسه‌های غذایی است که انواع و اقسام ادعاهای سلامتی را مطرح می‌کنند و چیزهای مختلفی رو برچسب‌هایشان چسبانده‌اند که- برخی از آنها با تحقیقات علمی ثابت شده‌اند و برخی هم البته نه! دانستن اصول اولیه نیازهای غذایی گربه می‌تواند به شما در انتخاب بهترین غذا کمک کند تا گول نوشته‌های تبلیغاتی و ادعاهای اثبات نشده را نخورید.

گربه‌ها چه می‌خورند؟

برای خرید غذای گربه شما اول باید بدانید که گربه دقیقا چه نیاز تغذیه‌ای دارد؟ گربه‌ها گوشتخواران اجباری هستند، به این معنی که رژیم غذایی آنها در درجه اول از پروتئین‌های حیوانی تشکیل شده است. گربه‌ها در طبیعت جوندگان کوچکی را می‌خورند که تخمین زده می‌شود حاوی 55 درصد پروتئین، 45 درصد چربی و کربوهیدرات بسیار کمی است. یک جونده کوچک معمولی تقریباً 35 کالری دارد.

یک گربه خان