جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

درباره پشمالو

به پشمالو خوش آمدید!

ما اینجا هستیم تا هر آنچه که شما به عنوان والدین حیوان‌خانگی باید بدانید را بگوییم و تمام اطلاعات مورد نیاز برای اطمینان از زندگی طولانی، سالم و شاد حیوان خانگی شما را در اختیارتان قرار دهیم.

ما هم سرپرست حیوان‌خانگی هستیم!

اعضای پشمالو هم مثل شما والدین حیوان خانگی هستند و دغدغه این را دارند که برای سگ و گربه خود زندگی آرام و شاد و بدور از هر گونه بیماری را فراهم کنند. اما متاسفانه در فضای مجازی از شبکه‌های اجتماعی گرفته تا وب‌سایت‌های متنوع، اطلاعات اشتباه و غلط درباره سگ و گربه فراوان است که همین موضوع ممکن است باعث شود ما ناخواسته به حیوان خانگی خود آسیب بزنیم. 

ارائه اطلاعات موثق، علمی و به‌روز

دغدغه اصلی ما در پشمالو این است که با ارائه اطلاعات موثق، علمی و به‌روز بتوانیم راهنمایی باشیم هم برای مراقبت از حیوانات‌خانگی خودمان و هم افراد دیگری که مشابه ما هستند و به دنبال اطلاعاتی درست و صحیح و قابل اتکا برای نگهداری از پشمالوترین عضو خانواده هستند.

ما در پشمالو متعهد هستیم که برای نوشتن مقالات و پرداختن به چالش‌های مختلف سرپرستان حیونات‌خانگی، از منابع علمی موثق استفاده کنیم و با بهره‌گیری از نظرات دامپزشکان و رفتارشناسان سگ و گربه اطلاعات دقیق و قابل اعتنا را به سرپرستان سگ و گربه ارائه دهیم.

درباره معرفی محصولات مختلف مربوط به سگ و گربه هم بر خلاف سایر مجلات آنلاین سگ و گربه، اهداف تجاری را دنبال نمی‌کنیم و تنها سعی می‌کنیم بر اساس تجربیات خودمان و همینطور سایر سرپرستان حیوانات‌خانگی بهترین محصولات عرضه شده در بازار ایران را به شما معرفی کنیم. 

نظرات برخی از کاربران

معرفی اعضای تیم پشمالو

محمدرضا هدایتی

مدیر وبسایت پشمالو

تقریبا با همه گربه‌های شهر سلام‌علیک داره و هر جا گربه ببینه وایمیسه به احوال‌پرسی! پشت ماشینش همیشه یه کیسه غذای گربه داره و هر زمان هم که فرصتش رو داشته باشه یه گربه ناخوش‌احوالی رو از گوشه کوچه پیدا می‌کنه و میزنه زیر بقلش و میبره دامپزشکی. حداقل نصف حقوقش رو هم  بابت همین مسائل میده میره. 

حسین سلیمی

سردبیر وبسایت پشمالو

باورش سخته ولی تقریبا تمام نژادهای سگ رو با جزئیات کامل میشناسه! وقتی درباره سگ‌ها حرف می‌زنه چشماش برق می‌زنه و با شور و اشتیاقی مثال زدنی می‌تونه ساعت‌ها درباره انواع سگ‌ها باهاتون حرف بزنه. خودش میگه آرزوی اصلیش اینه که یه ویلای بزرگ تو طالقان داشته باشه با هفت تا سگ از هفت نژاد مختلف!