جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

0

«پرواز به خانه» اسم یک موسسه خیریه برای پیدا کردن سگ‌های گمشده‌ است. مردی که این موسسه را راه‌اندازی کرده یک افسر بازنشسته پلیس در انگلستان است که برای بار اول سگ خودش اسپرینگر که برای سه روز گمشده بوده را پیدا کرد.

نجات سگ های گمشده با پهباد

بعد از پیدا شدن سگ خود به وسیله پهباد، فیل جیمز یک موسسه خیره برای پیدا شدن سگ‌های گمشده راه‌اندازی می‌کند و تا به امروز موفق شده است 1400 سگ گمشده را به صاحبان نگران‌شان بازگرداند.

فیل جیمز می‌گوید: حس پیدا شدن یک حیوان خانگی برای صاحبش واقعا کم‌نظیر است. من واقعا خوشحال هستم که تا امروز توانسته‌ایم این حس شگفت‌انگیز را بین 1400 نفری که غمگین از دست دادن سگ خود بودند، ایجاد کنیم. ضمن اینکه من عاشق چالش و جستجو هستم و پیدا کردن سگ‌ها به نوعی این حس را در وجودم ارضا می‌کند.

فیل جیمز این موسسه را به تنهایی راه‌اندازی و اداره می‌کرد تا اینکه با محبوبیت بیشتر موسسه و افزایش درخواست‌ها تصمیم گرفت یک گروه در واتساپ برای کمک‌های داوطلبانه ایجاد کند تا افرادی که تمایل به کمک دارند را جذب موسسه کند.

موسسه «پرواز به خانه» در حال حاضر مشغول جمع‌آوری هزینه خریداری پهبادهای حرارتی برای هر یک از شهرهای انگلستان است. جالب است که این موسسه علاوه بر جستجوی سگ‌های گمشده با پهباد، کار آموزش هواپیماهای بدون سرنشین به صاحبان سگ را هم انجام می‌دهد تا در صورت لزوم آنها هم بتوانند به پیدا شدن سگ و گربه‌های خودشان یا اطرافیانشان کمک کنند.

مشاهده
غذاهایی که سگ شما هرگز نباید بخورد

ادامه فعالیت های موسسه پرواز به خانه

شانل استور که سگش دریزی، به مدت پنج روز ناپدید شده بود، یکی از افرادی است که به کمک فیل جیمز و موسسه‌اش دوباره شانس دیدن پشمالوی دوست‌داشتنی خود را پیدا کرده است. شانل استور خودش دراین باره می‌گوید: وقتی سگم ناپدید شد با موسسه جیمز تماس گرفتم؛ جیمز از پهپاد خود برای ردیابی منطقه مجاور استفاده کرد و حیوان خانگی را با زخمی بر روی گردنش پیدا کرد. ما نمی‌توانیم به اندازه کافی از فیل و موسسه شگفت‌انگیزش برای تمام کارهایی که برای دریزی کرد تشکر کنیم؛ ما به امثال جیمز در این دنیا بیشتر نیاز داریم.»

شانون یکی دیگر از افرادی است که سگ خود را به لطف موسسه «پرواز به خانه» دوباره پیدا کرده است. شنون در این باره گفت: کارلی، به مدت سه روز مفقود شده بود و جیمز توانست دوباره او را به ما برگرداند. واقعا نمی‌توانید تصور کنید در آن سه روز چقدر غمگین بودم و هر روزی که می‌گذشت بیشتر مطمئن می‌شدم که کارلی را دوباره نخواهم دید. تا اینکه یکی از دوستانم به من از موسسه «پرواز به خانه» گفت من هم تصمیم گرفتم شانسم را امتحان کنم و برای پیدا شدن کارلی درخواست کمک کنم. نمی‌دانید وقتی جیمز تماس گرفت و گفت کارلی را پیدا کرده چقدر خوشحال شدم.»

اگر دوست دارید داستان هایی شگفت انگیز و واقعی از سگ های معروف و قهرمان دنیا بخوانید، بخش «قصه سگ های قهرمان» را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

ذخیره پست
پسندیدن