جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

0

اگر گربه دارید حتما توجه کرده‌اید که موبایل‌ها و تبلت‌ها می‌تواند توجه‌ پشمالوها را جلب کند و برای دقایقی آنها را سرگرم کند. به خاطر همین علاقه گربه‌ها به صفحه نمایش است که امروز هزاران برنامه و بازی مختلف داریم که صرفا برای گربه‌ها طراحی شده‌اند.

انجام بازی‌های مختلف برای گربه‌ها بسیار خوب است چون باعث می‌شود گربه هم تحرک فیزیکی داشته باشد و هم تحرک مغزی. بسیاری از بازی‌های موبایلی وجود دارد که می‌تواند ذهن گربه‌ را برای دقایق طولانی درگیر خود کند. فقط کافی است نور اتاق را کم کنید و یک صفحه نمایشگر نسبتا بزرگ مانند تبلت در اختیار پشمالو قرار دهید تا زمان زیادی را صرف شکار آشایای شناور در صفحه نمایش بکند. در این مقاله می‌خواهیم 10 بازی و برنامه ویژه برای گربه‌‌ها را به شما معرفی کنیم تا بتوانید گربه خود را سرگرم کنید و تصاویر بسیار جالب و قابل ستایشی از پنجه زدن گربه به صفحه موبایل یا تبلت خود ببینید.

بهترین بازی‌های موبایلی برای گربه‌ها

در دنیای بازی‌های موبایلی چند بازی وجود دارد که محبوبیت فراوانی در بین صاحبان گربه دارد. در ادامه این بازی‌ها رو به شما معرفی کرده‌ایم تا بتوانید تجربه‌ای متفاوت برای گربه پشمالوی دوست‌‌داشتنی خود رقم بزنید:

یک:Cat Alone 2

اولین بازی که به شما معرفی کرده‌ایم بازی محبوب Cat Alone 2 است. این بازی با استفاده از اشیا شناور روی صفحه نمایش، توجه گربه را جلب می‌کند و او را ترغیب می‌کند تا با پنجه زدن، اشیای شناور روی صفحه را شکار کند! برای این بازی حالت‌های مختلفی در نظر گرفته شده که باعث می‌شود بازی برای پشمالو خسته‌کننده نشود.

اما نکته بسیار جذاب بازی Cat Alone 2 امکان عکس‌برداری و فیلمبرداری در حین بازی گربه است! یعنی وقتی گربه شما با آن پنجه‌های بامزه‌اش در حال شکار اشیا شناور روی صحنه است، دوربین به طور خودکار تصاویری از بازی کردن گربه ثبت می‌کند که بسیار بامزه و جالب هستند و قطعا تماشای این عکس‌ها می‌تواند برای شما بسیار جذاب باشد. ضمن این که می‌توانید تصاویر بازی را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید و دقایق مفرحی را برای دوستان‌تان در شبکه‌های اجتماعی رقم بزنید!

دانلود بازی برای اندروید

دو: Friskies Cat Fishing 2

این بازی بر اساس یکی از خوراکی‌های محبوب و جذاب برای گربه‌ها، یعنی ماهی‌ها طراحی شده است. گربه شما باید ماهی‌هایی که روی صفحه میایند را شکار بکند. برای این بازی هم حالت‌های مختلفی در نظر گرفته شده و می‌توانید با تغییر سرعت حرکت ماهی‌ها، گربه خود را به چالش بکشید و مراحل را برایش سخت‌تر کنید.

مشاهده
دست زدن به گربه‌ خیابانی | توصیه دامپزشکان

ضمنا این بازی امتیازهایی که گربه شما به دست آورده را نیز نمایش می‌دهد و بهترین رکورد پشمالو را ثبت می‌کند. دیگر حسن این بازی این است که رایگان است و پرداخت درون‌برنامه‌ای و … هم ندارد. برخی گربه‌ها به حشرات بیشتر نسبت ماهی‌ها علاقه‌مند هستند و با دیدنشان تحریک می‌شوند به همین خاطر مشابه همین بازی برای حشرات نیز طراحی شده است. اگر گربه شما بیشتر از ماهی‌ها به حشرات علاقه‌ دارد، می‌توانید بازی Friskies Jitter Bug را نصب کنید.

دانلود بازی برای اندروید

سه: Mouse simulator

بازی بعدی که برای گربه پشمالوی شما در نظر گرفته‌ایم بر اساس یکی از علاقه‌مندی‌های کلاسیک گربه‌ها یعنی موش‌ها طراحی شده است. این بازی به احتمال فراوان در همان نگاه اول توجه گربه شما را به خود جلب خواهد کرد.

در این بازی یک موش روی صفحه نمایش حرکت می‌کند، گه‌گاهی پنیر می‌خورد و گاهی هم به خواب می‌رود. بازی به نظر به ساده می‌آید اما حضور و حرکات موش روی صفحه نمایش کافی است تا حواس گربه شما را برای دقایق متمادی پرت کند. شاید تنها نکته منفی این بازی صدای موش باشد که ممکن است بعد از مدتی برای شما آزاردهنده باشد. اما خب برای این موضوع هم راه‌حل ساده‌ای مثل قطع کردن صدای بازی وجود دارد.

دانلود بازی برای اندروید

چهار: Cat Toy

بازی بعدی که برای گربه شما می‌تواند بسیار جذاب و سرگرم‌کننده باشد، بازی محبوب Cat Toy است. این بازی ساده و جذاب براساس علاقه گربه شما ، اشیایی را برای شکار دراختیارش می‌گذارد. در ابتدای بازی گربه باید از بین شش خوراکی ارائه شده یکی را انتخاب کند و در ادامه به تعقیب و گریز شکار آن بپردازد.

این بازی بیشتر مناسب صفحه نمایش‌های بزرگ است و اگر صفحه نمایش کوچک باشد گربه شما برای پنجه زدن به اهداف شناور روی صفحه با دشواری روبه‌رو خواهد شد. اگر حوصبه گربه شما سر رفته و شروع به رفتارهای مخبر کرده، Cat Toy می‌تواند برای دقایق نسبتا طولانی پشمالو را سرگرم و خسته کند.

دانلود بازی برای اندروید

پنج: Pocket Pond

یکی دیگر از برنامه‌های تعقیب ماهی Pocket Pond است که هم شما و هم گربه‌تان می‌توانید در زمانی که هر دو از بازی‌های دیگر خسته می‌شوید، بازی کنید! این بازی از نظر دیجیتالی کمی پیشرفته‌تر از سایر برنامه‌های تعقیب و گریز ماهی است چون هر زمان که ماهی حرکت می‌کند، آب موج‌دار را نشان می‌دهد که باعث می‌شود ماهی روی صفحه نمایش بسیار واقعی به نظر برسد و توجه گربه را بیشتر جلب کند.

مشاهده
7 راه‌حل ساده برای رژیم گربه خانگی

ویژگی جالب این برنامه که آن را از سایر بازی‌های گربه‌ای متمایز می‌کند این است که به شما اجازه می‌دهد با بازیکنان دیگر در تعامل باشید . همچنین ماهی‌های مورد علاقه گربه را خودتان پرورش دهید و غذا دهید. این چنین شما نیز به عنوان صاحب گربه درگیر بازی می‌شوید و ماهی‌های مورد علاقه پشمالو برای شکار را پرورش می‌دهید.

دانلود بازی برای اندروید

معرفی بهترین بازی‌های گربه‌ای برای ما!

در ادامه می‌خواهیم بازی‌های را به شما معرفی کنیم که به طور کلی در جهان شگفت‌انگیز گربه‌ها می‌گذرد و یا یگ گربه شخصیت اصلی بازی است! اگر گربه دارید و همنشینی با این موجودات دوست‌داشتنی شما را آدم بهتری می‌کند، این بازی‌ها قطعا برای شما جذاب خواهند بود:

شش: Cats & Soup

بازی Cats & Soup یکی از بهترین‌ بازی‌هایی است که تاکنون بر اساس شخصیت گربه‌ها طراحی شده است. اگر به گربه‌ها علاقه‌مند هستید، قطعا از این بازی استقبال خواهید کرد. در این بازی شما باید به گربه‌ها کمک کنید تا برای مشتریان‌ غذاهای مجلل ارائه دهند.

در این بازی موبایلی بامزه و بانمک، شما به آرامی ارتش کوچکی از گربه‌ها را جمع آوری می‌کنید که در جنگل سوپ می‌پزند! گرافیک دوست‌داشتنی بازی و همچنین شخصیت‌های بامزه‌ای که برای ان طراحی شده، برای دقایق طولانی شما را سرگرم خواهد کرد. Cats & Soup از آن دسته بازی‌هایی است که بعد از بازی کردن به شما احساس آرامش می‌دهد.

دانلود بازی برای اندروید

هفت: Neko Atsume: Kitty Collector

این بازی به شما امکان می‌دهد تا آنجا که می‌توانید انواع گربه‌ها را جمع آوری کنید! گیم پلی بازی نسبتا ساده است و هر گربه‌دوستی را خوشحال می‌کند چون شما قرار است با انجام کارهایی گربه‌های مختلف را از خیابان به حیاط خانه خود بکشانید.

شما وسایل و خوراکی‌های مختلفی را در حیاط خود قرار ‌می‌دهید و سپس باید منتظر بازدید گربه‌ها باشید. وقتی گربه‌ها را به حیاط خانه خود می‌کشانید، می توانید بازی گربه‌ها را با وسایل تماشا کنید، بخوابید، غذا بخورید و از آنها برای آلبوم تصاویر خود عکس بگیرید. این بازی دارای بیش از 40 نوع گربه است و گربه‌های کمیابی دارد که می‌توانید با استفاده از آیتم‌های خاص آنها را جذب کنید.

دانلود بازی برای اندروید

هشت: Bubbu

Bubbu یک بازی گربه به سبک تاماگوچی است. بازیکن گربه‌ای به نام Bubbu را تحویل می‌گیرد و باید از آن مراقبت کند. شما می‌توانید به روش‌های مختلف به گربه خود غذا بدهید، حمام کنید، با پشمالو بازی کنید و تن او لباس بپوشانید.

مشاهده
7 ترفند جالب و بامزه برای آموزش به گربه

بابو یک گربه بامزه، احساسی و دوست‌داشتنی است که عاشق خوردن غذاهای خوشمزه، سلفی گرفتن، دیدار دوستان و رقصیدن است. این گربه دوست داشتنی هر روز به محبت و توجه شما نیاز دارد، پس از صبح تا نیمه شب به خوبی از او مراقبت کنید. در یک کلام، مطمئن شوید که بچه گربه شما همیشه شاد و خندان است.

دانلود بازی برای اندروید

نه: Animal Restaurant

اسم این بازی رستوران حیوانات است اما اگر گربه‌باز و گربه‌دوست هستید احتمالا از این که که بدانید شخصیت اصلی این بازی یک گربه است که یک رستوران را اداره می‌کند، خوشحال خواهید شد. ضمن اینکه بقیه حیوانات این بازی نیز بسیار بامزه هستند، بنابراین حضورشان یک امتیاز اضافی است.

در این بازی، شما یک رستوران باز می‌کنید و طیف وسیعی از غذاها را به مشتریان خود ارائه می‌دهید. پنکیک پر از میوه، اسپاگتی، برگر و ساندویچ آووکادو تنها چند مورد از مواردی هستند که می توانید تهیه کنید. همچنین مجموعه عظیمی از مبلمان برای تزئین رستوران شما و اتاق های زیادی برای گسترش وجود دارد و می‌توانید این رستوران را که سرآشپزش یک گربه است را به دلخواه خود تزئین کنید.

دانلود بازی برای اندروید

ده: Secret Cat Forest

می‌خواهید یک بازی استرس‌زا و آرامش‌بخش را تجربه کنید که در آن گربه‌ها اصلی ‌ترین مهمانان شما هستند و به طور مداوم به شما سر می‌زنند!؟ این بازی هم برای دوست‌‌داران گربه یک تجربه عالی را رقم می‌زند. شما در این بازی باید خانه خود را بسازید تا بتوانید به بهترین شکل از گربه‌های عزیز میزبانی کنید 🙂

شما در دل دل جنگل آهسته آهسته کلبه خود را بنا می‌کنید، برای غذا خوردن ماهیگیری می‌کنید و تمام امور روزمره زندگی را اداره می‌کنید تا نهایتا شرایطی فراهم شود که بچه گربه‌ها جذب کلبه و خانه شما شوند. انیمیشن و گرافیک این بازی منحصر به فرد است و تجربه‌ای شگفت‌انگیز از هم‌زیستی مسالمت‌آمیز انسان و گربه به بازیکنان ارائه می‌دهد.

دانلود بازی برای اندروید

امیدواریم با خواندن این مطالب توانسته باشیم بازی‌های مفرح و جذابی به شما پیشنهاد دهیم که بتواند دقایقی لذت‌بخش و سرگرم‌کننده‌ای را برای شما و گربه پشمالوی‌تان رقم بزند. اگر شما هم بازی دیگری با تم گربه سراغ دارید، خوشحال می‌شویم در بخش نظرات با ما و سایر خوانندگان به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

ذخیره پست
پسندیدن